Kniha: Časotvorba

Toužíte mít více času? Vytvořte si ho

Jak? To vám ukážu ve své (e)knize, kterou jsem po 6 letech (KONEČNĚ!) dokončil.

Časotvorba je vědecky podložený návod, jak pečovat o svou energii a výkonnost, abyste svou práci zvládali rychleji, a díky tomu si vytvořili spoustu volného času. A když si ho vytvoříte opravdu hodně, tak získáte takovou svou každodenní dovolenou.

Mně se podařilo zkrátit práci ze 45 na 10 hodin týdně. A stíhám totéž. Nemohu slíbit, že se totéž podaří i vám, ale jsem si jistý, že minimálně nějaký čas si vytvoříte. Každá volná hodina se počítá.

V knize vás čekají témata jako pracovní doba, odpočinek, pauzy, zdraví (výživa, pohyb, spánek), využití stresu, čištění hlavy, soustředění a flow, spokojenost, rituály a návyky.

Technické parametry:

  • 440 stran (včetně 45 stran od skvělých hostů)
  • 57 barevných ilustrací
  • 996 citovaných zdrojů
  • Formáty: PDF, EPUB, MOBI

Zatím je kniha jen digitální. Pokud máte zájem, ale nemáte rádi e-booky, tak se mi přihlaste sem a já se ozvu, až vyjde papírová kniha. Takto vypadá předběžná verze (zatím černobílá a s nedokonalým layoutem).

 

Do knihy přispěla i spousta skvělých hostů, kteří přihodili celkem 45 stránek užitečných a zajímavých tipů a zkušeností.

Více informací, obsah knihy, ukázky a videa najdete na webu casotvorba.cz

A kdybyste chtěli nasávat další časotvůrčí obsah, který budu časem sdílet, tak mě můžete sledovat na Facebooku, Instagramu a YouTube. To důležité budu sdílet i na LinkedInu, ale nejvíce asi budu „spamovat“ ty ostatní sítě.

To by na úvod stačilo. Všem, kteří se rozhodnou (e)knihu pořídit, moc děkuji za podporu a hlavně – rád vás vítám mezi časotvůrce.

Přeji vám dlouhé dny a moře volného času

Tomáš Vachuda
Latest posts by Tomáš Vachuda (see all)

Napsat komentář